POSZUKUJESZ SPRAWDZONEJ NIANI?

Fi Fi Land – agencja niań zaprasza rodziców, do skorzystania z naszej oferty

Jeśli jeszcze nie nadszedł czas by posłać dziecko do żłobka czy przedszkola. Nagła zmiana planów? Zdarzenie losowe? Problem z przedłużającymi się zwolnieniami lekarskimi? A może masz potrzebę wyjścia do kina, restauracji, a nie masz z kim zostawić dzieci?  

Oferujemy rozwiązanie na każdą życiową okoliczność! Pomagamy w znalezieniu profesjonalnej niani, spełniającej indywidulane oczekiwania rodziców i dzieci.

Niania na stałe

  • planujesz powrót do pracy,
  • potrzebujesz opieki dla swojego dziecka kilka dni w tygodniu,
  • potrzebujesz pomocy przy opiekowaniu się swoim dzieckiem przez minimum 4h dziennie
  • lub z innych powodów chciałabyś skorzystać z pomocy wykwalifikowanej opiekunki dziecięcej. Zapoznaj się z naszą ofertą.

  Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu profesjonalnej niani oraz przeprowadzenie procesu rekrutacji,
  • wspomaganie i kontrolowanie pracy niani w pierwszych miesiącach zatrudnienia,
  • doradztwo i pomoc w uzupełnieniu dokumentacji niezbędnej w zatrudnieniu niani na umowę aktywizującą.

Niania na godziny

 • potrzebujesz niani w nagłych sytuacjach (np. choroba dziecka, wyjazd służbowy, spotkanie, zakupy),
 • potrzebujesz opieki dla dziecka w weekend, wieczorem lub przez całą noc,potrzebujesz opieki dla dziecka podczas uroczystości rodzinnych (np. wesele, urodziny, komunia, chrzciny).

Zgłoś się do nas, współpracujemy ze starannie dobranymi nianiami, spełniającymi najwyższe standardy opieki nad dziećmi i charakteryzującymi się wzorową kulturą osobistą. Dbamy, aby osoby, które zajmują się Państwa dziećmi, czerpały radość z pracy, dawały inspiracje dzieciom i żeby w ich towarzystwie pociechy były radosne i bezpieczne. Nasze nianie przechodzą proces rekrutacyjny, który gwarantuje, że Państwa dziećmi zajmą się wyłącznie osoby z pasją i predyspozycjami. Każda niania w procesie rekrutacji sprawdzana jest pod kątem niekaralności, predyspozycji i doświadczenia w pracy z dziećmi. Dysponuje książeczką zdrowia, cechuje się dobrym stanem zdrowia i kondycją fizyczną uprawniającą do pracy z maluchami. Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas niezwykle ważne, w związku z tym zadbaliśmy, aby nianie przyswoiły wiedzę z zakresu pierwszej pomocy.    

Niania do sprawdzenia

Wielu rodziców samodzielnie wybiera kandydatkę na nianię, aczkolwiek bardzo często temu wyborowi towarzyszą obawy, czy aby na pewno osoba, na którą się decydujemy, jest tą odpowiednią, godną zaufania nianią, która w pełni zaangażuje się w opiekę i wychowanie oraz pokocha Nasze dziecko. Z pewnością każdy z rodziców dysponuje określoną wiedzą i intuicją, która pomaga w wyborze dobrej kandydatki na nianię, my ze swojej strony pragniemy wesprzeć Państwa w tym wyborze i oferujemy nasze doświadczenie w procesie rekrutacji pracowników do pracy z dziećmi. Drogi rodzicu, pomożemy ci sprawdzić nianię, za pomocą testów kompetencyjnych, analizy psychologicznej kandydata i naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zatrudnianiu pracowników. Postaramy się określić stopień predyspozycji kandydatki do pracy z Państwa dziećmi. Dodatkowo nasz pedagog obejmie opieką Twoje dziecko oraz wspomoże merytorycznie kandydatkę w pierwszych tygodniach pracy. Sprawimy, aby proces adaptacji dziecka do pozostania pod opieką nowej niani przebiegał spokojnie i z uśmiechem na twarzy. Za pomocą wizytacji w miejscu pobytu Państwa dziecka i niani, będziemy mieli pod kontrolą wszystko to, co dla Państwa najdroższe. Po pomyślnym zakończeniu procesu rekrutacyjnego niani oferujemy doradztwo i pomoc w uzupełnieniu dokumentacji niezbędnej w zatrudnieniu niani na umowę aktywizującą. Więcej informacji tutaj

Niania w zastępstwie i w czasie choroby

Niespodziewana absencja w pracy wynikająca z choroby lub innych ważnych powodów losowych przeważnie negatywnie wpływa na nasze środowisko rodzinne i zawodowe. Bardzo często wiąże się to z reorganizacją sposobu funkcjonowania przedsiębiorstw czy rodziny. Z doświadczenia wiemy, jak bardzo są to trudne chwile dla maluchów oraz aktywnych zawodowo  rodziców, którym niekiedy pracodawcy utrudniają  dostęp do zwolnień chorobowych na dzieci. W związku z tym na czas choroby dzieci i ich absencji w przedszkolu/żłobku oferujemy troskliwą opiekę naszego personelu w miejscu zamieszkania dzieci lub niani.   W przypadku absencji zatrudnionej przez Państwa niani spowodowanej chorobą, egzaminami na uczelni lub niespodziewaną rezygnacją z pracy czy z innych powodów, zapraszamy do skorzystania z oferty Niani w zastępstwie…

Niania na urodziny i inne okoliczności

Przyjęcia rodzinne, urodziny, chrzciny, komunie, wesela wiążą się z większym zaangażowaniem rodziców w organizacje tego typu przedsięwzięć i poświęceniu czasu gościom przybyłym na uroczystości. Żeby dzieci w czasie tych uroczystości miały opiekę na najwyższym poziomie, a rodzice w pełni mogli zaangażować się w dotrzymywanie towarzystwa gościom, Nasze nianie w ramach usługi zaopiekują się dziećmi w miejscu organizacji przedsięwzięcia lub w domu pociechy.

Niania/animator w firmie

  Proponujemy w ramach struktur firmy  pomoc w organizacji kącików opieki nad dziećmi pracowników. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę, wsparcie merytoryczne. Dodatkowo podczas organizacji imprez firmowych dla pracowników, klientów oraz ich rodzin zapewniamy wsparcie niań-animatorek. Nasz personel sprawi, że dzieci zaproszone na przyjęcie spędzą ten czas w dobrym nastroju, uczestnicząc w ciekawych grach i zabawach. Impreza mikołajkowa, wakacyjny grill, olimpiada sportowa, przyjęcie urodzinowe – nasi animatorzy zorganizują każdą imprezę dla dzieci Państwa pracowników.

Niania językowa

  Według filologów rozpoczęcie nauki języka obcego we wczesnych latach życia  przyczynia się do większego zainteresowania nauką języków obcych w dalszym procesie kształcenia i rozwoju dziecka, a także w znacznym stopniu wpływa na poziom opanowania języka obcego w przyszłości. Mając na uwadze coraz większe wymagania rodziców w kwestii zapewnienia ich dzieciom opieki i edukacji na najwyższym poziomie, rekomendujemy nasze nianie językowe, które w swojej pracy łączą opiekę nad dziećmi z nauką języka obcego w formie zabawy. Języki obce dostępne w ofercie:

 • język angielski,
 • język niemiecki.

Niania w hotelu

  Niania w hotelu Dla gości hotelowych podróżujących z dziećmi, oferujemy usługi opieki nad dziećmi sprawowanej przez nasze uśmiechnięte nianie. Planujesz kolację, spotkanie lub zakupy? Nasza niania poleci atrakcyjne restauracje i centra handlowe, a na czas nieobecności zaopiekuje się maluchem, zabierając go na plac zabaw, do parku lub organizując czas wolny w pokoju hotelowym. W przypadku absencji zatrudnionej przez Państwa niani spowodowanej chorobą, egzaminami na uczelni lub niespodziewaną rezygnacją z pracy czy z innych powodów, zapraszamy do skorzystania z oferty Niani w zastępstwie…

Niania w gotowości

Za miesięczną ryczałtową opłatą, wybrana przez Państwa niania pozostaje dla   Was w gotowości i pełnej dyspozycyjności godzinowej.  

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


ZGŁOŚ ZAPOTRZEBOWANIE NA NIANIĘ I WYPEŁNIJ FORMULARZ 

Formularz

X