793754290 fifiland@fifiland.pl

Animacje dla dzieci w Poznaniu i okolicach

Zaopiekujemy się twoim dzieckiem podczas urodzin, wesel, chrzcin, komunii, spotkań rodzinnych, spotkań firmowych i wielu innych. Zapraszamy do współpracy również przedszkola i żłobki z Poznania (np. organizacja Dnia Misia, zabawy karnawałowej, Dzień Dziecka).

Eventy dla dzieci i animacje w Poznaniu – od dziś z Fi Fi Land. Daj nam się zaskoczyć – sprawdź kreatywność i pomysłowość naszych opiekunów. Poznaj animatorów z FI FI Land i zasmakuj w świetnej rozrywce. Dzięki nam twoje dziecko weźmie udział w wyjątkowej zabawie animacyjnej.

Nie musisz martwić się, jak ciekawie zorganizować czas dla najmłodszych. Zostaw to nam! Mamy wiele pomysłów i doświadczenie w organizacji zabaw dla dzieci. Zapoznaj się z naszymi dodatkowymi atrakcjami – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Poprzez animacje dla dzieci wprowadź moc kreatywnej zabawy, organizowanej przez naszych doświadczonych animatorów. Gwarantujemy świetną zabawę, a w niej:

  • Malowanie buziek– niezależnie od wieku jest to ulubiona atrakcja maluchów. Żadne animacje dla dzieci nie mogą obejść się bez kolorowych buziek!
  • Modelowanie baloników – niemalże każdy kocha balony, a jeśli utworzymy z nich fantazyjne, balonowe stworki, to z pewnością żaden z naszych podopiecznych nie będzie mógł się od nich oderwać.
  • Mega gry – dobrze wiemy, że dzieci w różnym wieku preferują rozmaite zabawy, dlatego dajemy im dowolność i dostosowujemy je do ich zainteresowań.
  • Kącik artystyczny – animacje dla dzieci to sposób na rozwijanie pomysłowości i nieszablonowego myślenia podopiecznych, dlatego na zajęciach dbamy również o ich kreatywność.
  • Kącik zabaw dla najmłodszych – i dla mniejszych dzieci nie zabraknie atrakcji. Bez problemu dostosujemy odpowiednie zabawy do wieku grupy.
  • Piłki Edubal – dzieciaki świetnie rozwiną się zarówno ruchowo, jak i intelektualnie podczas zabawą piłkami Edubal rozmiarem dopasowanymi do ich wieku,
  • Strefa tatuaży i warkoczyków dla dzieci – dla chętnych uczestników zabaw przygotujemy także „tatuaże” i fantazyjne warkoczyki.
  • Nagrywanie kamerką go pro – po zabawie wspomnienia nie zanikną, ponieważ każda ważna chwila naszych animacji dla dzieci nagrana zostanie kamerką Go Pro o świetnej jakości.

Jeśli chcesz zorganizować niesamowitą zabawę dla młodszych gości imprezy to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Oferujemy nasze usługi w Poznaniu i okolicach.

Galeria z animacji dla dzieci