793754290 fifiland@fifiland.pl

Wynajem animatorów zabaw na Urodziny, Chrzciny, Komunie, Wesela, Festyny i inne uroczystości.

Animator zabaw na Chrzciny, Komunie, Wesela to idealne rozwiązanie aby wszyscy uczestnicy przyjęcia byli zadowoleni i dobrze się bawili.

Nasi Animatorzy zapewnią dorosłym chwilę wytchnienia od pociech, natomiast najmłodszym wypełnią czas różnymi atrakcjami i zabawami.

Nauczymy dzieci nowych tańców, stworzymy cudne prezenty dla gości, a na koniec ułożymy zmęczone pociechy do snu i przypilnujemy, gdy rodzice będą się świetnie bawić do białego rana. Impreza dla dziecka z animatorem to pewna zabawa i uśmiech na twarzach wszystkich małych gości.

Oferujemy:

Weselny kącik zabaw, Kącik artystyczny, Mega-gry, Tunele, Klocki, Balonowe dekoracje, Niespodziankę dla młodej pary.

 nimatorów do organizowania zabaw i atrakcji dla dzieci, nianie do opieki nad najmłodszymi uczestnikami zabaw

W skład oferty wchodzi: przygotowanie scenariusza animacji według wybranej tematyki, dostosowanie charakteru animacji do wieku i upodobań dziecka, dopasowanie atrakcji: malowanie twarzy, skręcanie balonów, pokaz baniek mydlanych, wynajem zamków dmuchanych, fotobudek, maszyn do waty, i wiele innych, ucharakteryzowanie animatora zabaw, pomoc ogólna w organizacji imprezy.

W ofercie między innymi: Malowanie twarzy, Baloniada – zabawy z balonami, Dyskoteka dla najmłodszych, Konkursy, Zabawy, Bańki Mydlane.

Zapraszamy do organizacji imprez dla dzieci w kliamacie: Przygody na Dzikim Zachodzie, Kosmicznej podróży z bohaterami Star Wars czy Bajkowego Świata z ulubionym bohaterem.  W naszej ofercie gotowe atrakcje tematyczne oraz możliwość stworzenia indywidualnego programu.

Organizujemy również urodziny dla dzieci w domu klienta, ogrodzie w przedszkolu, żłobku lub innym wymarzonym miejscu. 

 

 

Zamów Animatora Tel. 79374290

GALERIA – NASZE ANIMACJ