793754290 fifiland@fifiland.pl

Fi Fi Land – wszystko dla rodziców, niań i dzieci – jesteśmy agencją niań zarejestrowaną w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 13125. Specjalizujemy się w organizowaniu profesjonalnej  opieki dla dzieci, poprzez współprace z rodzicami w procesie zatrudniania opiekunek do dzieci.

Stworzyliśmy tę stronę internetową by wesprzeć nianie w procesie poszukiwania pracy, podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz zwiększaniu świadomości prawnej niań. Poprzez szereg artykułów pragniemy przybliżyć oraz wyjaśnić prawo pracy stosowane w zawodzie Niani. Prezentujemy zalety umów aktywizujących i innych zagadnień prawnych wpływających na pracę niań z dziećmi. W cyklicznych artykułach prezentowanych na blogu postaramy się, odpowiedzieć na większość pytań jakie nurtują kandydatki do pracy (jak są wymogi by zostać nianią, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej itp.) a także uszczegółowić wiedzę doświadczonych niań.

Dla podniesienia jakości pracy niań prezentować będziemy artykuły edukacyjne pokażemy jak może wyglądać kreatywna zabawa wspierająca i stymulacja rozwoju dzieci. Dodatkowo regularnie pojawiać się będą nowinki czy literatura psychologiczno-pedagodiczna, którą można użyć w pracy z dziećmi. Dzięki naszym działaniom chcemy zwiększyć poziom wiedzy i wpłynąć na zwiększenie świadomości zawodowej niań.

Nowości  na blogu dla Niań – Prawo pracy, edukacja, kreatywne zabawy z dziećmi

Urodziny dla dzieci nieśmiałych – jak je zorganizować?

 Zbliżają się urodziny twojego dziecka, a ty jesteś pełny obaw, bo przyszły solenizant nie lubi…

czytaj więcej

Urodziny z Ninja

Ninja i niezapomniane urodzinyTwojemu dziecku znudzili się wojownicy z Gwiezdnych Wojen i superbohaterowie z amerykańskich…

czytaj więcej

Pomysł na urodziny – Leśne Skrzaty

Urodziny dla dzieci nie muszą odbywać się w zamkniętym pomieszczeniu. Podpowiadamy, jak zorganizować świetną zabawę na leśnej polanie...
czytaj więcej