Agencja niań

Fi Fi Land – wszystko dla rodziców, niań i dzieci

jesteśmy agencją niań zarejestrowaną w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 13125. Specjalizujemy się w organizowaniu profesjonalnej opieki dla dzieci, poprzez współprace z rodzicami w procesie zatrudniania opiekunek do dzieci.

Stworzyliśmy tę stronę internetową by wesprzeć nianie w procesie poszukiwania pracy, podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz zwiększaniu świadomości prawnej niań. Poprzez szereg artykułów pragniemy przybliżyć oraz wyjaśnić prawo pracy stosowane w zawodzie Niani. Prezentujemy zalety umów aktywizujących i innych zagadnień prawnych wpływających na pracę niań z dziećmi. W cyklicznych artykułach prezentowanych na blogu postaramy się, odpowiedzieć na większość pytań jakie nurtują kandydatki do pracy (jak są wymogi by zostać nianią, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej itp.) a także uszczegółowić wiedzę doświadczonych niań.

Dla podniesienia jakości pracy niań prezentować będziemy artykuły edukacyjne pokażemy jak może wyglądać kreatywna zabawa wspierająca i stymulacja rozwoju dzieci. Dodatkowo regularnie pojawiać się będą nowinki czy literatura psychologiczno-pedagodiczna, którą można użyć w pracy z dziećmi. Dzięki naszym działaniom chcemy zwiększyć poziom wiedzy i wpłynąć na zwiększenie świadomości zawodowej niań.

Fi Fi Land - agencja niań zaprasza rodziców

Jeśli jeszcze nie nadszedł czas by posłać dziecko do żłobka czy przedszkola. Nagła zmiana planów? Zdarzenie losowe? Problem z przedłużającymi się zwolnieniami lekarskimi? A może masz potrzebę wyjścia do kina, restauracji, a nie masz z kim zostawić dzieci?

Fi Fi Land zawsze najlepsze pomysły na urodziny oraz imprezy

Urodziny dla dzieci – Animacje na weselach, chrzcinach, komuniach, Bale/uroczystości w przedszkolach i szkołach.

Pikniki – Festyny – Grille – Imprezy rodzinne i firmowe.

Kreatywne warsztaty i zajęcia dla dzieci.

Agencja Niań – wykwalifikowane opiekunki do dzieci.

Urodziny dla dzieci

Rodziny dla dzieci, festyny, zakończenia roku szkolnego, wesela, chrzciny, komunie, pikniki firmowe, mikołajki, bale Halloween, bale karnawałowe, promocje , dni otwarte.
LIMO PARTY
PIRAT
URODZINY Z ELSĄ
NINJA PARTY
URODZINY Z EDUBAL
KLAUN

Kim jesteśmy?

Stworzyliśmy tę stronę internetową by wesprzeć nianie w procesie poszukiwania pracy, podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz zwiększaniu świadomości prawnej niań. Poprzez szereg artykułów pragniemy przybliżyć oraz wyjaśnić prawo pracy stosowane w zawodzie Niani. Prezentujemy zalety umów aktywizujących i innych zagadnień prawnych wpływających na pracę niań z dziećmi. W cyklicznych artykułach prezentowanych na blogu postaramy się, odpowiedzieć na większość pytań jakie nurtują kandydatki do pracy (jak są wymogi by zostać nianią, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej itp.) a także uszczegółowić wiedzę doświadczonych niań.
Dla podniesienia jakości pracy niań prezentować będziemy artykuły edukacyjne pokażemy jak może wyglądać kreatywna zabawa wspierająca i stymulacja rozwoju dzieci. Dodatkowo regularnie pojawiać się będą nowinki czy literatura psychologiczno-pedagodiczna, którą można użyć w pracy z dziećmi. Dzięki naszym działaniom chcemy zwiększyć poziom wiedzy i wpłynąć na zwiększenie świadomości zawodowej niań.

Niania na stałe

  • Usługa zawiera kompleksowe przeprowadzenie procesu rekrutacji niani.
  • Udzielamy miesięcznej gwarancji, w ramach której mają Państwo prawo do zmiany niani i przeprowadzenia procesu rekrutacji ponownie, w przypadku gdy współpraca z nianią nie będzie mogła być kontynuowana.
  • Indywidualne warunki zatrudnienia ustalane są między klientem, nianią a Agencją.

Jednorazowa opłata za pomoc w rekrutacji niani 400 zł
Wspomaganie i kontrolowanie pracy niani.(opcjonalnie) 200 zł msc
Pomoc w zatrudnieniu legalnej niani – umowa aktywizująca 180 zł

Stawka wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie między klientem a nianią; (przygotowanie dokumentacji, reprezentowanie klienta przed organami ZUS) (opcjonalnie).

Niania na godziny – doraźna pomoc

W nagłych przypadkach!

poniedziałek-piątek
od godz. 7.00 do godz. 17.00 – 25 zł/h
od godz. 17.00 do godz. 22.00 – 27 zł/h
od godz. 22.00 do godz. 7.00 – 32 zł/h

sobota-niedziela
od godz. 7.00 do godz. 17.00 – 30 zł/h
od godz. 17.00 do godz. 22.00 – 35 zł/h
od godz. 22.00 do godz. 7.00 – 40 zł/h

Inne

  • Niania do sprawdzenia – 200 zł
  • Niania w zastępstwie i w czasie choroby – stawka godzinowa 30 40zł/h
  • Niania na wesele, komunie, chrzciny, imprezy okolicznościowe – stawka godzinowa 50zł/h
  • Niania w hotelu – stawka godzinowa – 50zł/h

Agencja niań

X