``Dzieciństwo to sen rozumu`` Jean Jaques Rousseau

Dzieci są największym skarbem ludzkości. To one w przyszłości będą tworzyły nasz świat. To bardzo ważne, aby już w dzieciństwie dostarczyć im odpowiednich narzędzi i możliwości, potrzebnych do prawidłowego rozwoju i odkrywania swoich umiejętności oraz talentów.

Od początku naszej działalności kierujemy się prostą zasadą, którą można streścić w trzech słowach: opieka – rozwój – zabawa. Wspieranie rodziców i dzieci to nasz cel. Fi Fi Land od 2010 roku działa w branży wsparcia i rozwoju dzieci. Początkowo prowadziliśmy placówkę opiekuńczo-wychowawczą (żłobek oraz przedszkole). Obecnie jesteśmy agencją specjalizującą się w wspomaganiu rozwoju dzieci. Jesteśmy dla rodziców i ich pociech. Jesteśmy dla rodziny.

Fundamentami naszej działalności są doświadczenie oraz wiedza merytoryczna. Nasze doświadczenie zawodowe w opiece nad dziećmi, kreowaniu atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu, organizacji przyjęć okolicznościowych pozwala nam przygotować indywidulane oferty, spełniające oczekiwania rodziców i dzieci.

Dostrzegając potrzeby rodziców, w swojej ofercie umieściliśmy liczne formy wspierania ich w codziennym wychowywaniu maluchów. Warsztaty dla dzieci, agencja niań, organizacja imprez okolicznościowych (np. Sylwester, zabawa mikołajkowa, urodziny), animacje dla dzieci – to tylko niektóre propozycje, które dla Państwa przygotowaliśmy. Uważamy, że osoby podejmujące się pracy z dziećmi, powinny być dla nich jak wspaniała rodzina – przyjacielska, wspierająca rozwój, tworząca bezpieczną atmosferę wychowania, rozwijająca wewnętrzne zainteresowania pociechy, akceptująca wyjątkową indywidualną podróż dziecka ku dorosłości.

W procesie rekrutacji naszych pracowników koncentrujemy się na znalezieniu osób pracujących w duchu wspomnianych wartości. Wiedząc, jak wielkim wyzwaniem jest dla każdego z rodziców znalezienie odpowiedniej niani, pragniemy ułatwić Państwu cały proces rekrutacji, oferując zespół starannie wybranych opiekunek dla dzieci. Również nasi animatorzy i wychowawcy posiadają odpowiednie kwalifikacje i predyspozycje.

Opieka nad dziećmi to zadanie trudne i odpowiedzialne. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego z pieczołowitością realizujemy wszystkie podejmowane działania. Fi Fi Land to nie tylko agencja niań. To miejsce dla wszystkich rodziców, którzy szukają pomocy i wsparcia. Pragniemy stworzyć przestrzeń, w której spotkają się ze sobą doświadczenia rodziców oraz posiadana przez nas wiedza merytoryczna. Życzymy, aby dzieciństwo Państwa pociech było dla nich wspaniałą przygodą. Mamy nadzieję, że i my wraz z zespołem będziemy mogli w niej uczestniczyć.

Właściciel Joanna Balcewicz

Nasi animatorzy i nasze nianie

FI FI LAND to grupa profesjonalnych animatorów zabaw, pedagogów i nauczycieli dla których praca z dziećmi to przyjemność oraz pozytywne wyzwanie. Jako założyciel firmy skupiłam wokół siebie wspaniałych, serdecznych i odpowiedzialnych ludzi, by móc stworzyć najlepszy zespół do obsługi naszych zleceń.

Nasi animatorzy to ludzie z wielką pasją, niezwykle kreatywni i radośni. Z nimi każde dziecko czuje się wyjatkowe, a każda impreza to świetna zabawa.

Nasze nianie to pełne ciepła osoby, znające świat dziecięcego rozwoju, odpowiadające na każde potrzeby dzieci z wielkim oddaniem.

Wszyscy

 • kochają i szanują dzieci,
 • są kulturalni i posługują się poprawną polszczyzną,
 • zapewniają dzieciom kreatywną i bezpieczną zabawę,
 • stymulują rozwój dzieci,
 • potrafią odpowiednio reagować w sytuacjach niebezpiecznych,
 • posiadają podstawową wiedzę pedagogiczną z zakresu rozwoju dzieci,
 • dbają o wzorowe relacje z rodzicami, klientami,
 • mają potwierdzone referencje,
 • znają zasady pierwszej pomocy,
 • dysponują zaświadczeniem o niekaralności,
 • są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.

WPIS DO REJESTRU KRAZ

Nasza agencja niań zarejestrowana jest w systemie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11759. Spełniając wszystkie wymogi formalne działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi w Polsce. W trosce o najwyższą jakość oferowanych usług dajemy naszym klientom i pracownikom gwarancję rzetelnie przeprowadzanych procesów rekrutacyjnych.

X