793754290 fifiland@fifiland.pl

Pomysł na urodziny dla dzieci – „Tajni Agenci”

„Tajni agenci” 

Jeżeli twoje dziecko jest mistrzem planowania taktycznego bitew, lubi grać w gry komputerowe i interesuje się militariami, mamy dla ciebie pomysł na niezapomniane urodziny dla tajnych agentów!

Dla dzieci w wieku: od 12 lat 

Kiedy zorganizować: cały rok (jeżeli zdecydujesz się na zabawę w plenerze – najlepsza będzie wczesna wiosna – gdy jest ładna pogoda, ale nie jest jeszcze zbyt gorąco).

Dekoracje: Urodziny odbywają się poza domem, więc nie trzeba zajmować się kwestią dekoracji. Można poprosić pizzerię o specjalne udekorowanie stołu, przy którym będzie imprezował solenizant z gośćmi

Kostiumy: Przede wszystkim wygodne stroje, które nie krępują ruchów. Dzieci mogą przebrać się za swoich ulubionych bohaterów z gier czy bajek.

Pomysł na prezent: akcesoria z serii NERF, gra komputerowa, gadżety z gier komputerowych (np. kubki, koszulki).

Atrakcje i zabawy: Na początek zaproś gości do laserowego labiryntu. Zorientuj się, czy w twoim mieście znajduje się taki obiekt. Dzieci zostaną podzielone na drużyny, dostaną laserową broń (bezbolesną) i w ciemnym labiryncie rozegrają prawdziwą bitwę. Potem zgłodniałych wojowników zaproś do pizzerii na ucztę mistrzów. Jeżeli w pobliżu znajduje się muzeum wojska polskiego, możesz zabrać tam gości – wiele ośrodków organizuje tzw. lekcje muzealne.

Co dodatkowo: Możesz poprosić o pomoc profesjonalnych animatorów, którzy na świeżym powietrzu zorganizują zawody dla dzieci, strzelanie z łuku do celu czy inne atrakcje. Jeżeli zdecydujesz się na tę opcję, zamiast pizzerii zorganizuj grilla. Ciekawym rozwiązaniem jest zorganizowanie treningu dla żołnierzy na „poligonie”. Tor przeszkód można przygotować samemu albo wykorzystać istniejącą już infrastrukturę.

Upominki dla gości: plakietki/wizytówki z imionami tajnych agentów, spersonalizowane nieśmiertelniki.

Motywy przewodnie: tajni agenci, super bohaterowie, bitwa, taktyka, gry komputerowe

Dodaj komentarz