793754290 fifiland@fifiland.pl

Pomysły na urodziny – Klaun Fi Fi


Organizujesz przyjęcie, na którym gośćmi będą także dzieci? Martwisz się, że najmłodsi będą się nudzić? Zgadzasz się ze stwierdzeniem, że znudzone dziecko szybko znajdzie sobie jakieś „ciekawe” zajęcie – niekoniecznie takie, jakie spodobałoby się rodzicom? Nie martw się! Klaun Fi Fi spieszy z pomocą.

Klaun na urodziny i nie tylko

Klaun na urodziny dla dzieci to częsta atrakcja, która z pewnością przynosi wiele radości solenizantowi i gościom. Klaun może też zorganizować ciekawie czas dzieciom podczas innych imprez okolicznościowych: chrzcin, wesel, komunii, przyjęć zaręczynowych czy imprez domowych. Klaun dla dzieci przygotuje ciekawe zabawy, będzie z nimi skakał, robił fikołki, dmuchał balony, malował buzie, puszczał duże bańki mydlane i przede wszystkim śmiał się do upadłego. Dzieci z pewnością dbając o ich bezpieczeństwo oraz komfort dorosłych.

Klaun dla dzieci to także dobry pomysł przy organizacji imprez firmowych. Spotkania integracyjne czy rodzinne wyjazdy z pewnością może ubarwić taka kolorowa postać. Obecnie wiele firm propaguje świadome i pełne rodzicielstwo. Jeżeli pracownicy muszą zostać po godzinach celem wykonania ważnego projektu, można im zaproponować zabranie ze sobą dzieci – klaun może się nimi zająć w osobnym pokoju albo na podwórku firmy, a w tym czasie dorośli załatwią pilne sprawunki.

Klauna można zaprosić niemal wszędzie. Z pewnością jego obecność ucieszy małych bywalców festynów, dożynek, festiwali na zakończenie lata i innych imprez masowych. A co powiecie na klauna na basenie, który rozkręci zabawę na zakończenie semestru pływackiego? A klaun dla dzieci specjalnie zaproszony na półkolonię? Klaun zawsze gwarantuje świetną zabawę – każde dziecko powita go z uśmiechem.

Klaun Fi Fi (Szczecin)

W Fi Fi Land na pierwszym miejscu stawiamy dobro dziecka – w swoich działaniach kierujemy się chęcią wspierania jego rozwoju i ciekawości świata, jednocześnie jesteśmy zafascynowani maluchami i codziennie uczymy się od nich ważnych rzeczy. Właśnie dlatego poprosiliśmy cudownego klauna, aby pomógł nam zadbać o najmłodszych podczas imprez i spotkań. Klaun Fi Fi (poznacie go po bajecznie kolorowej czuprynie) to klaun na urodziny dla dzieci w Szczecinie i na wszystkie inne przyjęcia i eventy. Razem z Klaunem Fi Fi opracowujemy indywidualny plan dla każdego zlecenia, dopasowując zabawy i zajęcia do wieku i liczby dzieci. Oferujemy m.in.:

  • zestaw zabaw dla dzieci (zabawy ruchowe, z muzyką, konkursy, zajęcia plastyczne i wiele innych),

  • malowanie twarzy,

  • puszczanie dużych baniek mydlanych,

  • fantazyjne modelowanie baloników.

Zamiast wpisywać w wyszukiwarkę po raz kolejny frazę „klaun szczecin” już dziś zadzwoń do nas i zarezerwuj termin. Klaun Fi Fi z ogromną przyjemnością zajmie się najmłodszymi uczestnikami każdej imprezy. Zaufaj mu – on wie, jak rozmawiać z dziećmi i przenieść je do cudownej, bajkowej i beztroskiej krainy zabaw.

Klaun Fi Fi odwiedza wiele miejsc i bierze udział w różnych imprezach – podejmie się każdego wyzwania. Jeżeli organizujesz chrzciny, urodziny, wesele, imprezę domową, festyn, dożynki, urodziny dla dzieci, przyjęcie dla dzieci, spotkanie firmowe, spotkanie integracyjne – zapoznaj się ze szczegółami oferty albo zadzwoń do nas. Czekamy na ciebie razem z Klaunem Fi Fi tel. 793 754 290

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ KLAUNA NA URODZINY

Dodaj komentarz