793754290 fifiland@fifiland.pl

SPRAW UŚMIECH SWOJEMU DZIECKU

 

Oferta urodzin dla dzieci nieśmiałych

Urodziny trzeba uczcić, nawet jeśli dziecko boi się, jest wstydliwe, izoluje się od grupy. To, że dziecko nie wyraża zainteresowania przyjęciem, wcale nie oznacza, że nie będzie uszczęśliwione, gdy zorganizuje się dla niego imprezę z zabawami.

 

Ten niepokój jest zachowawczy, dotyczy strachu przed nieznanym. Problem nieśmiałości dotyka wielu dzieci, objawia się potrzebą samotności, problemami w nawiązywaniu kontaktów, brakiem pewności siebie, niepokojem, strachem, zamknięciem w sobie. Urodziny mogą być dobrą okazją, aby ośmielić dziecko czy wzmocnić poczucie własnej wartości.

W Fi Fi Land z myślą o dzieciach nieśmiałych organizujemy wyjątkowe urodziny dla dzieci w Szczecinie (i okolicach). Podczas uroczystości animator (pedagog) dobiera zestaw zabaw integrujących i przełamujących niepewność. W terapeutyczny sposób prowadzi zajęcia i konkursy urodzinowe, żeby solenizant czuł się najważniejszą częścią grupy bez konieczności wyróżniania go (stawiania w centrum uwagi).

Urodziny z Fi Fi Land to gwarancja niezapomnianej zabawy, przepełnionej radością i uśmiechem, która może stać się cegiełką w budowaniu pewności siebie i przełamywaniu wstydu.

ZADZWOŃ PO WIĘCEJ INFORMACJI TEL. 793754290

Przeczytaj więcej o urodzinach dla dzieci nieśmiałych na  naszym BLOGU