793754290 fifiland@fifiland.pl

Urodziny z Ninja

Ninja i niezapomniane urodziny

Twojemu dziecku znudzili się wojownicy z Gwiezdnych Wojen i superbohaterowie z amerykańskich komiksów? Nie chce być po raz kolejny Spidermanem? Przygotuj dla niego coś specjalnego – zaproś na urodziny Ninję!

Tajemniczy wojownik i tradycyjna sztuka walki

Urodziny nawiązujące do popularnych bajek i filmów nie są zaskakujące – może się zdarzyć, że twoje dziecko wzięło już udział w kilku takich imprezach, organizowanych przez przyjaciół. Trudno jest wymyślić coś oryginalnego w tematyce tak obecnej w mediach czy sklepach. Zaskoczenie gości, a przede wszystkim solenizanta, jest prawie niemożliwe.

Po co organizować kolejne podobne urodziny? Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i… zaproś na imprezę urodzinową swojego dziecka prawdziwego wojownika – Ninję!

Każde dziecko wie, kim jest Ninja – jednak często nie ma bardziej dokładnych informacji na jego temat. Tymczasem karate to tradycyjna sztuka walki, której celem jest poszerzenie i pogłębienie zdolności fizycznych oraz umysłowych. W karate nie jest najważniejsze zwycięstwo, ale samodoskonalenie i nauka samoobrony. Dzieciom można przez tę sztukę przekazać wiele wartości i cennych prawd. A przy okazji zorganizować wspaniałą zabawę i dostarczyć niezapomnianych wrażeń.

Mistrz Ninja gościem na urodzinach

Podczas urodzin w stylu Ninja możesz wykorzystać wszelkie motywy związane z Japonią i sztuką walki. Zamów tort o specjalnym kształcie. Wymyśl dla dzieci zabawy ruchowe (np. tor przeszkód, trening na macie/materacu) albo wynajmij osobę trenującą karate i poproś ją o przygotowanie dla dzieci pokazu. Dla swoich gości możesz przygotować kimona – pozwól im samodzielnie je ozdobić (np. farbami do ubrań, materiałami zakupionymi w pasmanterii). Zadbaj też o oprawę muzyczną – może znajdziesz przeboje dla dzieci po japońsku? Ciekawym pomysłem jest quiz dla dzieci dotyczący wiedzy o Japonii. Zadbaj o dostarczenie swoim małym wojownikom energetycznych przekąsek – możesz przygotować talerze z owocami. Wspaniałym pomysłem jest upieczenie japońskich ryżowych ciasteczek! Mistrzowie karate z pewnością zasmakują też w specjalnie dla nich przygotowanym sushi (np. z ogórka, szczypiorku, sałaty, serka twarogowego).

Fi Fi Land i Akademia Budo – czyli niezwykłe  pomysły na urodziny

Urodziny w stylu Ninja najlepiej zorganizować w sali gimnastycznej – do zabaw ruchowych potrzeba dużo miejsca. Jeżeli potrzebujesz pomocy w organizacji urodzin dla swojego małego wojownika, możesz skorzystać z pomocy firm organizujących eventy albo zgłosić się do akademii karate. W Fi Fi Land możemy to wszystko zrobić za ciebie. Podjęliśmy współpracę ze szczecińską Akademią Budo i razem z najprawdziwszymi mistrzami karate organizujemy niezapomniane urodziny dla dzieci.

Na co możesz liczyć z naszej strony? Na początku przygotujemy spersonalizowane zaproszenia na urodziny. Będziemy także czuwać nad przebiegiem imprezy – która odbędzie się w Akademii Budo (centrum miasta). Ninja opowie dzieciom o japońskich sztukach walki i samej Japonii (możliwość organizacji konkursu). Przeprowadzi trening karate (dostosowany do wieku dzieci). Zapozna ich także z podstawami japońskiej kaligrafii i pomoże w napisaniu po japońsku swojego imienia. Specjalnie dla ciebie możemy dostarczyć na imprezę tort w kształcie kimona. Dzieci mogą liczyć również na wspólne zdjęcie z mistrzem Ninja, a także niezwykły tort urodzinowy w kształcie kimono.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty, skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na twoje propozycje – razem możemy opracować spersonalizowany plan imprezy. Dostosujemy się do potrzeb twojego dziecka i sprawimy, że na zawsze zapamięta urodziny z Ninją. A kto wie, może zapragnie ćwiczyć karate i odnajdzie swoją pasję?:)

Zadzwoń po więcej informacji o naszych urodzinach: Tel. 793754290

 

Dodaj komentarz