793754290 fifiland@fifiland.pl

FI FI LAND KREATYWNE  ZAJĘCIA DLA DZIECI SZCZECIN

Zajęcia sesnoryczno – poznawcze dla najmłodszych dzieci w Akademii Budo – CH Nowy Turzyn – Szczecin

Sensoryczne  zajęcia dla dzieci w Szczecinie od 6 m.ż. do 2 roku życia.

W trakcie godzinnych zajęć dzieci rozwijają się i uczą w trakcie zabawy. Wykorzystanie elementów integracji sensorycznej pozwala im lepiej rozwijać zmysły, odpowiedzialne za budowanie wiedzy o sobie i otaczającym świecie. Podczas zajęć dziecko huśta się w kocu, poznaje różne faktury, bawi trawką lub kolorową galaretką, pokonuje tor przeszkód jednym słowem pobudza swoją wyobraźnię, sprawność manualną i świetnie się bawi. Zabawy z rodzicem wzmacniają więź i poczucie bezpieczeństwa. Wspólnie spędzony czas i udział w zabawach zainspirują Cię do nowych zabaw z dzieckiem. Zajęcia dla dzieci Szczecin odbywają sie w Akademii Budo – Centrum Handlowe Turzyn w Szczecinie aleja Bohaterów Warszawy 40, 70-342 Szczecin, Piątek godzina 10.30 – 11.30   Cena: 25 zł / 60 min.  

Zajęcia  adaptacyjne dla dzieci, przygotowujące do rozpoczęcia edukacji przedszkolnej

Jest to propozycja dla wszystkich dzieci, które we wrześniu rozpoczynają swoją przygodę z przedszkolem. Jeśli twoje maleństwo obawia się tej chwili, z lękiem lub niepokojem reaguje na wszystkie rozmowy związane z tematem nowego przedszkola, lub wręcz przeciwnie twój mały odważniak nie boi się niczego, ale ty obawiasz się, że nie przystosuje się do zasad tam panujących – nasze spotkania są właśnie dla Was!

 Zajęcia mają na celu pokazanie dzieciom ile radości daje wspólna zabawa, pomagają w kształtowaniu samodzielności i odwagi, uczą zasad panujących w grupie. Każde spotkanie trwa 1godz i 30 minut. Ułatwiamy dzieciom start w nowej sytuacji rozwojowej jaką jest wspaniała przygoda z przedszkolem.
  Zajęcia dla dzieci Szczecin odbywają sie w Akademii Budo – Centrum Handlowe Turzyn w Szczecinie aleja Bohaterów Warszawy 40, 70-342 Szczecin, odbywają się dwa razy w tygodniu – wtorek, czwartek godzina 12.00 – 13.30
Cena : 20 zł / 1,5 h  

Ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci Szczecin od 2 do 4 lat

Doskonałe uzupełnienie i wsparcie rodziców w rozwoju, wychowaniu i edukacji dzieci lubiących się bawić i poznawać świat. Celem zajęć jest integracja z rówieśnikami, adaptacja z nowym otoczeniem, wszechstronny rozwój oraz świetna zabawa. Podczas spotkań dzieci w trakcie kreatywnych zabaw nadają przedmiotom codziennego użytku nowego znaczenia. Klamerki są krokodylami, a sznurówki wężami. Rysujemy na papierze ściernymy, malujemy nie tylko pędzlami, bawimy się jadalnym makaronem, śpiewamy i skaczemy, wprowadzamy elementy integracji sensorycznej. 

Zajęcia dla dzieci Szczecin odbywają sie w Akademii Budo – Centrum Handlowe Turzyn w Szczecinie, wtorek godzina 12.00 – 12.55. oraz sobota godzina 17.00 – 17.55   Cena: 30 zł / 55 min. 

Prowadząca zajęcia: Joanna Balcewicz Pedagog, nauczyciel, animator zabaw z 12 letnim doświadczeniem/stażem.  Mama dwójki dzieci. Pracuję z dziećmi od wielu lat, doświadczenie i warsztat pracy budowałam  poprzez 4 letnią współpracę z brytyjskim przedszkolem w Reading, gdzie poznałam wiele przydatnych  technik i metod pracy z dziećmi.

Praca w przedszkolu zagranicą, nauczyła mnie szacunku, dystansu i indywidualnego podejścia do każdego dziecka. W Szczecinie prowadziłam własną placówkę przedszkolną, w której byłam nauczycielem, dyrektorem i lubianą przez wszystkie dzieci ciocią Asią. W pracy z dziećmi przede wszystkim skupiam się na ich potrzebach i możliwościach rozwojowych.
Zajęcia prowadzę w taki sposób by każdy maluch odnalazł się w grupie i proponowanych aktywnościach. Staram się być dla dzieci wzorem do naśladowania, ostoją bezpieczeństwa i radosnym kompanem zabaw.