793754290 fifiland@fifiland.pl

ŻŁOBEK SZCZECIN – W TWOJEJ DZIELNICY, OSIEDLU, ULICY

Drodzy rodzice, w związku z deficytem miejsc w żłobkach w Szczecinie, planujemy otwarcie placówek opieki dziennej w systemie opiekuna dziennego dla dzieci żłobkowych w wieku od 1-3 lat. Naszym założeniem jest aby powstały one w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania lub pracy.

Jeśli w najbliższym czasie poszukujesz miejsca w żłobku dla swojej pociechy – poinformuj nas o tym. Zaproponuj zgłoszenie się do naszego projektu innym rodzicom z twojego osiedla a my dla was stworzymy placówkę w dogodnej dla Państwa lokalizacji.  

ZGŁOŚ LOKALIZACJĘ ŻŁOBKA – POINFORMUJ INNYCH RODZICÓW – ZBIERZ GRUPĘ MIN.3 osoby – ODBIERZ VOUCHER (500 ZŁ) 

Koszt opieki w żłobku w Szczecinie już od 350 zł za miesiąc. Usługa objęta jest dopłatą z programu Szczecińskiego Bonu Opiekuńczego.

Jakie zalety ma nasza placówka?

Dogodna lokalizacja, bliska odległość od domu czy pracy, a przede wszystkim kameralność grup i warunki zbliżone do domowych sprawią, że taka placówka stanie się alternatywą dla przepełnionych grup żłobkowych i ulubionym miejscem zabaw twojego dziecka.

 Jak działamy ?

Grupy żłobkowe w formie opieki dziennej przeznaczone są dla dzieci w wieku 1-3 lat. Nasza forma działalności regulowana jest podobnie jak żłobki/ kluby malucha ustawą z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3. Opieka świadczona jest przez opiekunów dziennych wpisanych do rejestru Urzędu Miasta Szczecina.

Dlaczego nasz żłobek w Szczecinie to dobry wybór?

  • Kameralne grupy żłobkowe (5 dzieci),
  • Dogodna lokalizacja żłobków w Szczecinie,
  • Rodzinna atmosfera,
  • Elastyczne pakiety opieki,
  • Atrakcyjne ceny od 350 zł za miesiąc.

 

  • W naszych placówkach żłobkowych w Szczecinie oferujemy bogaty pakiet zajęć aktywizujących rozwój maluszków przeprowadzany przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną: Zajęcia sensoryczne, Zajęcia umuzykalniające, Zajęcia kreatywnego rozwoju.
  • W czasie choroby dziecka i jego absencji w żłobku wsparcie Niani – Indywidualna opieka nad dzieckiem w domu.
  • Dla każdego dziecka zapisanego do grup żłobkowych w Szczecinie, darmowe przyjęcie urodzinowe z animatorem w naszej placówce lub domu solenizanta.

Zapewniamy opiekę nad dziećmi